Serial
Name
Honors
Country
Digital Section
Total Digital Images
Payment
1 ABDULLAH VURAL Turkey 0 0
2 SUNA ADAK BULUT Turkey 0 0
3 ALIREZA NAVID M,G. Turkey 1 1
4 BISWAJIT SINGH India 0 0
5 MEENA MADKAIKR India 0 0
6 GUNTHER RIEHLE APSA, GMPSA/PLATINUM, HONF.PSAC Germany 2 8
7 DEBASHIS MUKHERJEE India 2 8
8 P.V.S NAGARAJU QPSA, AIIPC, EFIP, AICS India 0 0
9 SHIU GUN WONG HON.FRPS, FPSA, FBIPP Hong Kong 2 8
10 SUMAN MITRA AFIP, GPU CROWN 2 India 3 12
11 PRABHAKAR GUJJARAPPA India 1 1
12 NAZIM BARKAN TEKDOGAN Turkey 0 0
13 NERANTZIS THOMAS Greece 0 0
14 GERHARD BOEHM EFIAP, GMPSA, MDVF Germany 3 12
15 GRAEME GUY EPSA Malaysia 1 4
16 METOES REMENTIZO Philippines 2 7
17 KOMMURI SRINIVASARAO India 0 0
18 SHREENIVAS YENNI EFIAP,EFIP,PPSA India 5 20
19 VY VâN BUI Vietnam 0 0
20 JAMES D. SMITH MPSA2, GPU CR3 USA 3 12
21 URS JENZER AFIAP Switzerland 4 15
22 FRANCIS NICOLL GMPSA Belgium 4 16
23 JHONY VANDEBROECK Belgium 2 8
24 VINCENZO DI PANFILO EFIAP Italy 5 20
25 BOB CHIU GMPSA,GPSA,ARPS,AFIAP USA 5 20
26 DANLEI YE GMPSA,GPSA,ARPS,AFIAP Canada 4 16
27 JOAQUIN SALINAS D´ANGLADA EFIAP - PSA CS 5 * * * * * Spain 4 16
28 MARC ANAGNOSTIDIS APSA;GMPSA/S,EFIAP France 1 4
29 JOHN THOMA PPSA USA 4 16
30 GIAP CHIU TEO GMPSA/G,SPSA,EFIAP/G,GPUCR5 Singapore 3 12
31 NOELLE DEFOSSEMONT - POMPONNE France 4 16
32 MAYURJYOTI DAS EFIP, GPU CR2, IIG/P India 5 20
33 LARRY MARS USA 3 12
34 BAN DUONG QPSA USA 3 12
35 PETER REICHEL Sweden 2 8
36 BOO SUM ROBERT CHOY Hong Kong 2 8
37 JEAN CLAUDE BACLE GMPSA_MFIAP_EFIAP-P France 2 8
38 RAUL GHIMAN Romania 2 8
39 ANGELA BONNER BPE*, QPSA Wales 2 8
40 XIAOQI ZHANG China 5 20
41 KWOK WAI HUI AFIAP Hong Kong 1 4
42 BITHIKA DUTTA India 0 0
43 VEGARD HANSSEN CR1 Norway 4 16
44 BEHIç ALPARSA SILLE SANAT SARAYı GOLD MADAL , Turkey 0 0
45 GRACE BRYANT PPSA: FAPS Australia 1 4
46 ABDOLRAHMAN MOJARRAD Iran 0 0
47 CHUN JEN CHANG Taiwan 2 8
48 WO MING CHOW Hong Kong 4 16
49 ADEM KAVAZ Cyprus 0 0
50 WOLFGANG SCHWEDEN Germany 3 12
51 TIM GILBERT LRPS England 0 0
52 BARBARA SCHMIDT GMPSA, EFIAP/S, GPU VIP-5 CR-4 Z Germany 5 20
53 JANEZ PAPEZ EFIAP Slovenia 3 12
54 OLEG KUTSKIY EFIAP Ukraine 2 8
55 NORBERT BRENNICH Germany 0 0
56 AJIT HUILGOL ARPS, EFIP, CMOL India 5 20
57 CHARLES STRICKER PPSA USA 4 16
58 JENNIFER MARGARET WEBSTER MPSA SPSA EFIAP England 3 12
59 DEYING HUANG China 5 20
60 GRAEME WATSON EFIAP/D2 MPSA2 APSEM/B Australia 5 20
61 YI HUANG China 3 12
62 JING LI China 4 16
63 MIN LI China 4 16
64 WEINING LIN China 5 20
65 HUNG HO PPSA/M.PSO PHOTOGRAPHIC SOCIETY USA 5 20
66 MINGZAI SU China 5 20
67 IM KAI LEONG PPSA, EFIAP Macau 4 16
68 ROY KILLEN GMPSA/B, EFIAP Australia 2 8
69 VENKATA SIVAKUMAR GOLI EFIP, AIIPC, AICS, AUSPA, ASOF, India 0 0
70 RITU GAUR ASOF India 0 0
71 AMAL ALAMEER EFIAP/B,EPSA,GPU.VIP4 Saudi Arabia 3 12
72 BARATH KARTHI R K India 2 8
73 CLAUDIO GENNARI Italy 0 0
74 MANAS PRATIM SHARMA India 0 0
75 MACIEJ DUCZYNSKI Poland 4 16
76 JANITA VAN NIEKERK LPSSA, DPSSA South Africa 0 0
77 LING JYI CHAO Taiwan 0 0
78 WAI YEE BENNY WONG EFIAP Hong Kong 2 8
79 DONALD DEDONATO MPSA, SAPU, HON.CPE USA 4 16
Name
Payment
ABDULLAH VURAL
SUNA ADAK BULUT
ALIREZA NAVID M,G.
BISWAJIT SINGH
MEENA MADKAIKR
GUNTHER RIEHLE
DEBASHIS MUKHERJEE
P.V.S NAGARAJU
SHIU GUN WONG
SUMAN MITRA
PRABHAKAR GUJJARAPPA
NAZIM BARKAN TEKDOGAN
NERANTZIS THOMAS
GERHARD BOEHM
GRAEME GUY
METOES REMENTIZO
KOMMURI SRINIVASARAO
SHREENIVAS YENNI
VY VâN BUI
JAMES D. SMITH
URS JENZER
FRANCIS NICOLL
JHONY VANDEBROECK
VINCENZO DI PANFILO
BOB CHIU
DANLEI YE
JOAQUIN SALINAS D´ANGLADA
MARC ANAGNOSTIDIS
JOHN THOMA
GIAP CHIU TEO
NOELLE DEFOSSEMONT - POMPONNE
MAYURJYOTI DAS
LARRY MARS
BAN DUONG
PETER REICHEL
BOO SUM ROBERT CHOY
JEAN CLAUDE BACLE
RAUL GHIMAN
ANGELA BONNER
XIAOQI ZHANG
KWOK WAI HUI
BITHIKA DUTTA
VEGARD HANSSEN
BEHIç ALPARSA
GRACE BRYANT
ABDOLRAHMAN MOJARRAD
CHUN JEN CHANG
WO MING CHOW
ADEM KAVAZ
WOLFGANG SCHWEDEN
TIM GILBERT
BARBARA SCHMIDT
JANEZ PAPEZ
OLEG KUTSKIY
NORBERT BRENNICH
AJIT HUILGOL
CHARLES STRICKER
JENNIFER MARGARET WEBSTER
DEYING HUANG
GRAEME WATSON
YI HUANG
JING LI
MIN LI
WEINING LIN
HUNG HO
MINGZAI SU
IM KAI LEONG
ROY KILLEN
VENKATA SIVAKUMAR GOLI
RITU GAUR
AMAL ALAMEER
BARATH KARTHI R K
CLAUDIO GENNARI
MANAS PRATIM SHARMA
MACIEJ DUCZYNSKI
JANITA VAN NIEKERK
LING JYI CHAO
WAI YEE BENNY WONG
DONALD DEDONATO